Astar

Glasurit 183 70 Sprey Astar 400 ml.

Sadece spreyleyin, kısa bir kuruma süresi verin ve iş bitti - 1K Express Astar, lokal tamir için ideal bir üründür. sac astarı veya dolgu olarak kullanılabilir ve tüm metal yüzeylere ve eski boyalara ..

Glasurit 285-38 HS VOC Yaş Üstü Yaş Astar, Beyaz 3 Lt.

Glasurit boyahanenizi daha verimli ve ekonomik hale getirmek için Yaş üstü Yaş astar dediği konseptini sizin kullanımınıza sunuyor!Bu konsept sayesinde Kataforez kaplamalı sıfır parçaları zımparalamad..

Glasurit 285-49 HS VOC Yaş Üstü Yaş Astar, Siyah 3Lt.

Glasurit boyahanenizi daha verimli ve ekonomik hale getirmek için Yaş üstü Yaş astar dediği konseptini sizin kullanımınıza sunuyor! Bu konsept sayesinde Kataforez kaplamalı sıfır parçaları zımparalama..

Glasurit 285-700 Dolgu Astarı, Gri 4 Lt.

Standart tamir aşamaları için Glasurit 285-700 Dolgu Astarı (Gri), en iyi seçimdir. Kullanımı kolay, kullanıcı dostu uygulama özellikleri, iyi dolgu özelliği, mükemmel yayılma ve çok çeşitli kurutma y..

Glasurit 285-888 VOC Astar, Gri 2,5 Lt.

Akrilik astar hem dolgu astarı, hemde yüzeyde yüksek film kalınlığı bırakmak içn kullanılabilir.Avantajlar:Mükemmel sprey atımı Eğilme dürenci ve dolgu özelliği Yaş ve kuru zımparalanma özelliği..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)